Projekt 100 happy days 30/100

2. června 2015 v 19:35 | Nikol Grooving |  ←Fotím→
21. den
Tento den si hodně pamatuji. Měli jsme za úkol nafotit fotoscénář na vymyšlený příběh do školy. Měla jsem to o dívce, jenž do přírody zahodí plechovku koly a za odměnu ji sní živý plot. A pohled na Dee, jak je zahrabaná v pichlavém keři a výrazy kolemjdoucích lidí byly k nezaplacení. Já odjakživa trápím modelky.22.den
Tohle jsou chodby mé občas milované, občas nenáviděné školy. Původní justiční palác s nekonečným bludištěm chodeb a schodišť (představte si část Bradavic, kde jsou kouzelné schody a každých 5 minut se mění místo, kde ústí - ano, takhle to funguje u nás na škole) nabízí nekonečně mnoho prostoru pro vaše taneční kreace. A když vás někdo uvidí, tak se nic neděje, protože na exoty jsou tady lidé zvyklí.

23. den
Příprava do tanečních, nakudrnacené vlásky, které teď dlouho mít nebudu, protože jsem zkrátka líná a každá minuta spánku je nad zlato.

24. den
Shledání s mou milovanou postelí po dlouhém dni, stráveného až do noci ve škole, protože za týden máte odevzdat zimní klauzurní práci a vám to všecko spadlo a vymazalo se (Díky adobe premire pro CS6)

25. den
To je tak, když se celý víkend učíte na test z dějin historie umění a nějak vám to neleze do hlavy. Tak si aspoň zablbnete s foťákem.

26. den
Tento den jsem fotila skvělé focení s milou Kájou, se kterou jsem nedávno nafotila další projekt. Fotky z tohoto dne již brzy dám i sem na blog :)

27. den
Má milovaná starší sestra mi darovala spoustu oblečení a doplňku, které se ji již přestaly líbit. Já, jakožto nenáročný tvor, přijmu vše, co je zadarmo :D

28. den
V našem školním automatu na mě místo jedné tyčinky Bounty vypadly dvě tyčinky Bounty! No neradujte se! :D

29. den
Vynikající, nejlepší jídlo na světě, na mě čekalo po úmorném dni ve škole. Opékané brambory v troubě, jídlo bohů, jídlo lidí, co mají vkus, jídlo, které se vám rozpouští na jazyku (nebo spíš jazyk na bramboře, protože své chutě nevydržíte a narvete si do pusy celou, ještě horkou bramboru)

30. den
V zimním období jsem chodila do dvou tanečních - jedny se uskutečňovaly v mém rodném městě a druhé v městě, kde studuji. Taneční s mými spolužáky jsem měla o hodně radši, tu noc jsem vždy přespávala u čvrťaček na privátě, kde mi otravný kočičák Charlie okusoval náhradní podpatky do bot. Čvrťačky teď odmaturovaly, a já doufám, že se s nimi stále budu vídat..

A co vy? Také máte své happy days? :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje fotky?

Ano
Ne

Komentáře

1 Tsuki Tsuki | Web | 2. června 2015 v 20:30 | Reagovat

Opekané zemiaky! Takéto chúťky na večer vôbec nie sú zdraviu prospešné, najmä keď je rúra k dispozícii. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama