←Fotím→

Fotoprojekt - Indiánky

25. května 2016 v 10:25 | Nikol Grooving
Byl konec srpna, a napsaly mi dvě děvčata, zda bych je nemohla cvaknout, protože jim z ničeho nic vypadla fotografka. Že mají vše nachystané a potřebují jen fotografa. Téma se mi líbilo a také to, že jsem nemusela zařizovat nic kolem. S chutí jsem návrh přijala a za dva dny se jelo fotit.

Btw. pokud si pamatujete projekt 100 happy days, není to tak, že bych jej nedokončila, ale nahrávání fotek na blog.cz jde nějak těžce, a pokud si chcete zbytek prohlédnout, můžete mkrnout ZDE.

Projekt 100 happy days 30/100

2. června 2015 v 19:35 | Nikol Grooving
21. den
Tento den si hodně pamatuji. Měli jsme za úkol nafotit fotoscénář na vymyšlený příběh do školy. Měla jsem to o dívce, jenž do přírody zahodí plechovku koly a za odměnu ji sní živý plot. A pohled na Dee, jak je zahrabaná v pichlavém keři a výrazy kolemjdoucích lidí byly k nezaplacení. Já odjakživa trápím modelky.

Projekt 100 happy days 20/100

3. ledna 2015 v 13:50 | Nikol Grooving
11. den

miluju květiny. Ráda je dostávám, i když zatím 2x za život, nebo na narozeniny. Nepotřebuji drahé pugety, nebo kytici 50ti rudých růží, stačí mi utrhnutá kopretina z parku, nebo louky. Ty jsou nejkrásnější :) Ty co rostou zadarmo pro radost.

Projekt 100 happy days 10/100

18. října 2014 v 20:26 | Nikol Grooving
Dnes přesně před 32 dny jsem se rozhodla, že začnu s foto projektem 100 happy days. Princip je v tom každý den po dobu 100 dní budu přidat fotku, která vystihuje to, co vám ten den udělalo radost. Smysl projektu je dokázat, jestli člověk dokáže být 100 dní v kuse šťastný a radovat se z maličkostí. Budu vám tyto fotky skládat do článku vždy po 10ti dnech i s popisky - to na mé fb stránce nenaleznete:) tak pojďme na to! :)1. den
Chvilka odpoledne, které jsem strávila s mým přítelem. Miluju když se opřu mezi krk a rameno a cítím jeho vůni.

Mrtvá nevěsta - fotoprojekt

30. srpna 2014 v 8:54 | Nikol Grooving
Myslela jsem si, že celé prázdniny budu jen fotit a fotit. V červenci jsem si říkala, že budu fotit celý srpen, že brigádu budu mít jen dopoledne a odpoledne budu fotit. Ha haaaaa. Dokonce jsem si i vymyslela spuoustu fotoprojektů s nějakým příběhem, abych stále jen nefotila na zakázky stojící holku u křoví, stojící holku u lavičky apod. Jediný, který mi vyšel, byla Mrtvá nevěsta / The corpse bride od Tima Burtona. Projekt je jí jen insiprován, nečekejte fialovou nevěstu a velkýma očima. Modelka je skoro protiklad ale jde o mé pojetí. Ano, nejsou profesionálně dokonalé, občas ruší pozadí a tak, ale v těch podmínkách se bohužel nedalo nic dělat. A upravit to v PS? To není nic pro mě. Ani to neumím, tak se raději nebudu pouštět do fotošopování aby to ve výsledku vypadalo ještě hůř. Navíc nemám ráda extrémní zasahování do fotek, navíc když to člověk neumí a ve finále to vypadá uměle a velmi kýčovitě.
Isn't the view beautiful? It takes my breath away. Well, it would if I had any.

Tohle je první ze série, u focení byl i skvělý vizážista, můj kamarád, který mi pomáhal přebrodit tu řeku, opravoval mi nevěstu a samozřejmě mi ji krásně nalíčil do toho inspirovaného stylu, který jsem si vymyslela. Šaty nám půjčilo místní svatební studio, které vlastní jeden moc milý pán a vždycky je ochotný nám půjčit staré šaty na vyhození. Tak si užijte tento fotoprojekt, do kterého jsem dala všechny emoce a lásku k Timu Burtonovi, Johnnymu a Heleně a celkově k focení. Jen příbeh mi trošku vypadl :D Ale to se stane. Mrkejte a snad se budete i kochat:)

Danča a věnečky

9. července 2014 v 21:12 | Nikol Grooving
Úplně umírám, skoro všechny fotky z focení s Dančou se povedly a já nemám srdce polovinu smazati. Nu což, pojďte se pokochat překrásnou Danielou, která mi dělala modelku pro věnečky, které vyrábí moje kamarádka. Pokud byste taky nějaký chtěli, určitě můžete mrknout zde. Autorka věnečků je velice šikovná :)

Jarní Janička

18. dubna 2014 v 18:44 | Nikol Grooving
Probouzím se ze zimního spánku a uskutečnila jsem konečně nějaké projektové focení. Modelem mi stála Janička, která má v šatníku naprosto skvělé šaty. Myslím, že není třeba mnoho slov, protože, obyčejně své fotografie nechválím, ale tentokrát jsem z nich naprosto nadšená! P.S. Omluvte ty podpisy na fotkách, nerada to dělám, ale jelikož mi na těchto fotkách velmi záleží a pokud mi vyjde společná výstava, tak některé z fotky z tohoto focení na ni určitě půjdou, takže proto.
Levitující v parku.

BEST OF 2013

26. ledna 2014 v 14:32 | Nikol Grooving
Rozhodla jsem se pro vás udělat jeden giga fotočlánek s výběremfotek z roku 2013. Bohužel zde nebudou všechny, prootže část se jaksi vymazala z povcrhnu zemského a vážně netuším jak. Tuhle ztrátu jsem již oplakala. Musím se přiznat, že k napsání tohoto článku jsem se šílenou dobu dokopávala. Nejde o to, že bych neměla čas, spíš se mi vůbec nechtělo, když jsem nebyla ve škole, nebo v autobuse, byla jsem na trénincích a nebo fotila. Byla jsem ráda, když jsem došla domů co nejdřív, abych šla spát, protože v 5 ráno vždy vstávám do školy. Tak to šlo s měsícem za měsíce, kdy jsem si řekla, že bych už měla konečně něco napsat, ale nastalo období klauzur, a škola je přece jenom přednější. Po vyhodnocení sem určitě přidám ukázky. Tak abych nemeškala vašim časem, pod perexem naleznete výcuc fotografií, některé jsou na mé facebookové stránce, některé jsou i tu na blogu, některé jste ještě neviděli. Přeji příjemnou podívanou, snad se vám budou mé fotografie líbit.

(Asi) 3.focení s Alčou a 1.focení s vlastním heliosem

20. srpna 2013 v 11:12 | Nikol Grooving
Zdravíčko. To teď potřebuji. Ležím doma už třetím týdnem s angínou a podezřením na infekční mononukleózu, parádička. Každopádně z prvotní angíny jsem se vyléčila, potom se mi ale mrška vrátila a tak zase ležím doma. A pokud se to nezlepší, tak mi budou brát krev a dělat všelijaké testy, takže při pohledu na injekční stříkačku omdlím a oni budou dělat co? Zase se mi budou smát! Pokaždé, když dojde na odběr, začnou se mi smát, že se bojím. A pak když omdlím, tak se mi smějou ještě víc. Klasika. Hlavně že je zábava na pracovišti :D No ale pojďme na fotky, byl ještě červenec a já šla poprvé vyvětrat svůj nově nabitý objektiv helios 58mm 44-4. Pokud vás zajímá jaké mašiny vlastním, můžete se mrknout do levého sloupečku :)
Nejprve byly šílené problémy s přesvětlenými fotkami, kdo se v tom trochu vyzná, tak ví, že helios je celý manuální (musíte si sami nastavovat clonu a sami ostřit) a já zhýčkaná automatikou na to nejsem zvyklá. Teď už budu muset, konečně mě něco k tomu donutilo. Vidíte to božsky rozostřené pozadí? Pohádka!

Zamilovánci obecní

6. srpna 2013 v 12:09 | Nikol Grooving
To je tak, když se před rokem, na začátku své fotografické "kariéry" domluvíte na focení, a až za celý rok se focení uskutečnilo. A víte co? Byla to bomba!
 
 

Reklama