←Moje maličkost→

Úmorné prázdniny v soutěžním duchu

15. července 2013 v 18:58 | Nikol Grooving
Zdravím. Jednoho rána se přihlásím na blog, a na úvodní stránce je odkaz na soutěž o nejlepší blog. Ano, určitě si vzpomenete na SONB, kde šlo o to, kdo si sežene nejvíce hasů, sice tahle soutěž trošku o něčem podobném, ale podmínkou je zmínit se o téhle soutěži. Tak se o ni zmiňuji, a pokud máte můj blog rádi, tak pro mě můžete hlasovat ZDE. Samozřejmě můžete hlasovat i pro někoho jiného, neuškrtím vás za to. Dělám si legraci. :D Je to přece anonymní.

Hranice - národní šampionát mažoretek

29. května 2013 v 15:48 | Nikol Grooving
Tak vám povím zase něco ze svého života. Momentálně se mi mírně točí hlava a jsem unavená z nedostatku energie - protože můj žaludek mi nedovolí dostatečně jíst. A co tomuhle předcházelo?
25. a 26. se konalo Mistrovství Moravy a Slezska v Hranicích na Moravě. Postoupili jsme z oblastního kola, kde jsme byly druhé s juniorskou skupinou. Abyste věděli, je celkem náročné závodit ve dvou kategoricíh jdoucích hned po sobě.

Dobré zprávy!

5. března 2013 v 18:29 | Nikol Grooving
Dnes se uskutečnil druhý den týdenního projektu Silní bez násilí. Jde o to, že k nám do školy přijela multikulturní skupina Gen Rosso (ale žádnou členku žesnkého pohlaví tam nemají) a každý z nich vede jeden z dvanácti workshopů - můžete zpívat, tančit, hrát divadlo, dokumentovat, dělat osvětlení, zvuk, vytvářet kulisy a servírovat vedoucím jídlo. Nás vede Brazilec ADELSON neboli "DeDe" a Polák BARTEK s vtpinou bradkou. Náš workshop se nazývá SCÉNOGRAFIE a vytváříme kulisy pro zítřejší muzikál. Jelikož oba mluví Italsky (nechápu proč) a nerozumíme jim ani slovo, tak máme k dispozici dva překladatele Standu a Tomáše. Tito čtyři maníci jsi skvělí, pořád se usmívají. Měla jsem radost, že se mi povedly kulisy a Bartek mi česky řekl: "Máš talent".
Ještě k tomu ke mě přijde jedna paní učitelka a řekne mi že budu dělat rozhovor do Zlínského deníku za naší školu, že prý jsem do toho nejvíce zapálená a nejvíc inteligentní z naší školy. Ha ha ha :D Budu tam mít i fotku, hodlám si zítra koupit 3 kusy a nalepit si to všude. Jako malá jsem prahla po slávě a do teď mi část z toho odhodlání zůstala. Byl to skvělý den a utekl moc rychle.

Mírně (dobře, no - šíleně) hladová jsem došla domů a přihlásím se blog. Vidím fotku staříčků, odkazující na rubriku starších lidí co mají blog, pak kliknu na zelenou šipku - a vidím fotku mé flexarety, kterou jsem poslala do fntt na téma "Nekonečno". Opět kliknu na zelenou šipku. Vidím sebe. Koukám na svůj obličej a ne, není to zrcadlo! Koukám s bradou na klávesnici a začnu křičet a máchat rukama jak ve filmu. Vůbec netuším, jak jsem se tam dostala, ale je to pro mě veliká pocta. Páni Páni páni, já snad spím!

About NG

26. února 2013 v 10:34 | Nikol Grooving
Asi je čas napsat něco o mě. Můžete si něco přečíst z dávné historie blogu (bloguji už od října 2010), ale nedoporučovala bych vám to. Jednak jsem byla malé dítě, které se dostávalo do puberty a psalo tu úplné nesmysly a i kopírovalo, a jednak jsem neměla skoro žádné zaměření a mé články nedávaly smysl. Říkáte si asi, proč ty články nesmažu? Komu by se chtělo mazat přes 400 článků? :D Každopádně pokud si přečtete nějaký článek z dob jedna nula, kde je nedejbože zkopírovaný či vadný obsah, upozorněte mě na to.
 
 

Reklama